هموطنم آیا از خود پرسیده ای
چرا احمدی نژاد تخریب می شود؟
سیل تخریب دكتر احمدی نژاد در روزهای اخیر به بالاترین حد خود در طول تاریخ كشور رسیده است.
ما در گذشته توهین و تخریب گذشتگان را دیده بودیم اما توهین و تخریب یك دولت در حال كار را ندیده بودیم.
رویه تخریب بی حد " دولت خدمت " البته نشان از یك ترس و نگرانی عمیق در مخالفان دولت دارد. اما هموطنم آیا می دانستی علت ترس از احمدی نژاد چیست و چرا صاحبان قدرت و ثروت، نگران ادامه حضور احمدی نژاد و تفكر وی در كشور هستند؟ از این نكته ظریف هم غافل نباشید كه دكتر احمدی نژاد، مظلومانه و بدون ایجاد هیچ فضای ارعاب و تهدید، همچنان با صبوری اجازه می دهد تا مخالفانش این چنین بر علیه وی بتازند و تهمت بزنند و توهین كنند. این در حالی است كه در گذشته هیچ دولتی به واسطه در اختیار داشتن انواع امكانات قانونی و مالی اجازه شكل گیری چنین فضایی را نمی داد.
نتایج یك تحقیق آماری توسط اداره پژوهش های خبرگزاری جمهوری اسلامی كه در آبان ماه سال گذشته منتشر شد حاوی اطلاعات تامل برانگیزی است.
هموطن آیا می دانی، بر اساس این آمار مشخص شد در سه سال فعالیت دولت نهم ‪ ۳۹ هزار و ۶۸۲ ‬مورد سیاه نمایی درفضای رسانه‌ای و تبلیغاتی کشورعلیه دولت نهم انجام شده است.
متاسفانه و بر اساس همین آمار در 3 سال فعالیت دولت نهم ‪ ۱۶۸۹‬مورد توهین مستقیم به رییس جمهوری در فضای رسانه‌ای و تبلیغاتی صورت گرفته است.
این در حالی است كه دردولت آقای هاشمی رفسنجانی یعنی از سال ‪۱۳۶۸‬ تا سال ‪ ۱۳۷۶‬هیچ موردی از توهین مستقیم به رییس جمهور درمطبوعات آن زمان نیافتیم و تنها ‪ ۱۸۹‬مورد سیاه نمایی مشاهده شد.
در دوران ریاست جمهوری آقای خاتمی یعنی طی سال‌های ‪ ۱۳۷۶‬تا۱۳۸۴‬پنج مورد توهین مستقیم به رییس جمهوری و ‪ ۵۴۳‬مورد سیاه نمایی علیه دولت دیده شد.
بر این اساس و درحالی که سیاه نمایی در دولت‌های سازندگی و اصلاحات به بیش از ‪ ۵۰۰‬مورد می‌رسد در سه سال فعالیت دولت نهم بیش از ‪۳۹‬هزار مورد سیاه نمایی علیه این دولت انجام شده است.
این كه آمار مربوط به تخریب احمدی نژاد تا 22 خرداد چند صد برابر شود، فقط خدا می داند.
اینها نمونه هایی كوچك از هزاران نمونه تخریب احمدی نژاد است : مردم ببخشید كه پول ندارم به شما بدهم كه به استقبالم بیایید، احمدی نژاد رییس جمهور بماند ادعای امامت می كند، انسانم آرزوست، نصر من‌ا... و فتح قریب مرگ بر این دولت مردم فریب، دولت سیب‌زمینی نمی‌خوایم، نمی‌خوایم، احمدی نژاد بماند چادر به سر باید از كشور فرار كنیم، مرگ بر دیکتاتور و ...
هموطنم باور كن این مطالب دست نوشته های پشت درها و دیوارها نیست، این مطالبی است كه از زبان سیاسیون كشور و هوادارانشان، در روزنامه های وابسته به آن ها و در زمان ریاست جمهوری دكتر احمدی نژاد به چاپ رسیده است! هموطنم آیا می دانستی حجم تخریب ایران و احمدی نژاد از سوی خارج نشینان و دولت های غربی با توجه به حملاتی كه از داخل می شود به كمترین حد خود در گذشته رسیده است؟
وای بر ما كه فردایی هم هست و می دانیم این دنیا و این چند صباح، محل گذر است و دنیای دیگر هم وجود دارد، اگرچه برخی لابد همچو ما فكر نمی كنند و اعتقادی به آخرت ندارند.

اما هموطنم می دانی چرا از احمدی نژاد می ترسند؟
هموطنم آیا می دانستی همزمان با چهل و چهارمین ماه خدمتگذاری، بر اساس آمار منتشره،‌ احمدی نژاد رئیس جمهور ایران را به پرکارترین مقام عالی رتبه در جهان تبدیل کرده است.
گفته می شود آغاز ساعت کاری رئیس جمهور از 6 صبح با صرف صبحانه کاری با ملاقات کنندگان آغاز و عمدتا تا ساعت 22 شب ادامه دارد. هموطنم آیا می دانستی انجام بیش از 52 سفر استانی و بازدید حدود 500 شهر بزرگ و کوچک در کشور در مدت کمتر از چهار سال، بخشی از کارنامه سنگین فعالیت های دکتر احمدی نژاد را تشکیل می دهد.
انجام فعالیت متوسط 16 ساعت در روز، استفاده از ایام تعطیل برای سفرهای کاری و ملاقات با مردم، حضور در مجامع عمومی و انجام بیش از 950 سخنرانی رسمی و سه هزار ملاقات کاری در طی مدت مذکور، از نظر کمی بیش از دو برابر فعالیت یک رئیس جمهور به طور عادی است.
حضور مداوم در جلسات تخصصی نظیر کارگروه تحول اقتصادی، کارگروه حل مشکل مسکن، کارگروه تنظیم بودجه، از دیگر زمینه های مورد نظر دکتر احمدی نژاد بوده که طی سه سال گذشته انجام شده است.

هموطنم،
احمدی نژاد تخریب می شود، چون سطح آگاهی و توقع مردم را بالا برد.
احمدی نژاد تخریب می شود، چون شبانه روز خدمت می كند و كار بعدی ها را سخت می كند.
احمدی نژاد تخریب می شود، چون كشور را دست بسته در اختیار بیگانگان قرار نداد.
احمدی نژاد تخریب می شود، چون مدیران كمتر متوقع و پاك دست داشت.
احمدی نژاد تخریب می شود، چون دور تسلسل مدیران خانوادگی را شكست.
احمدی نژاد تخریب می شود، چون دست مفسدان و رانت خواران را از ثروت كشور قطع كرد.
احمدی نژاد تخریب می شود، چون در دل و قلب مردم نفوذ زیادی كرد. و بالاخره این كه احمدی نژاد تخریب می شود، چون راه بازگشت به قدرت خیلی ها آنقدر سخت شده كه وحشت نرسیدن به صندلی ها، خواب را از چشم ایشان گرفته است. هموطن رای تو به احمدی نژاد، رای به خدمت، رای به حذف فاصله ها، رای به شجاعت، رای به اقتدار ملی، رای به ایستادگی، رای به سازندگی و رای به پاكی است.

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است
با دوستان مروت با دشمنان مدارا
در كوی نیك نامی مارا گذر ندادند
گر تو نمی پسندی تغییر كن قضا را
و من ا... توفیق

منبع:
http://mardominejad.ir/WebForms/Fa/General/Default.aspx